Kemer Belediyesi Kültür Salonu’nda çalışmalar devam ediyor

Belediye Başkanı Topaloğlu, ses yalıtım, zemin kaplama ve koltukların yenilenme çalışmalarının devam ettiği salonda incelemelerde bulundu.

Kemer’in en büyük eksiklikleri arasında yer alan sinema salonunu Kemer’e kazandırmaya hazırlanan Başkan Topaloğlu, daha önce Cinemapink Genel Müdürü Selim Yavuzoğlu ile bir görüşme gerçekleştirmiş, Kemer Belediyesi Kültür Salonu’nun sinema salonuna çevrilmesi kararı alınmış ve salonda hem sinema hem de tiyatro oyunlarının sergilenebileceği belirtilmişti.

Başkan Topaloğlu, salonda yaptığı incelemelerin ardından yaptığı açıklamada, salonda yenileme çalışmalarının hızla devam ettiğini söyledi.

Kemer’e hem tiyatro hem de sinema salonu kazandıracakları için mutlu olduklarını ifade eden Başkan Topaloğlu, “Kemer Belediyesi Kültür Salonu’nda ses sistemi, klimalar, zemin kaplaması, ses yalıtımı ve diğer her şeyi yeniliyoruz. Daha önce burada sadece tiyatro oyunları sergileniyordu. Şimdi hem tiyatro hem de sinema salonu olarak kullanılacak. Yaklaşık 2 aya kadar çalışmalar tamamlanmış olur. Kemer her şeyin en güzeline layık. Kemer halkına verdiğimiz sözleri tutuyoruz. Halkımız bize güvenmeye devam etsin.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir